Dachówki ceramiczne
16429
page-template-default,page,page-id-16429,bridge-core-2.7.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Dachówki ceramiczne

W naszej rozbudowanej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości dachówki ceramiczne oraz akcesoria renomowanej marki Roben, a także Koramic. Współpracujemy z znanymi oraz cenionymi firmami, ponieważ naszym Klientom pragniemy dostarczać tylko takie rozwiązania, które w pełni spełnią ich oczekiwania. Jednocześnie, jako rzetelna firma, oferujemy dobre jakościowo produkty, które są nie tylko ozdobą budynku, ale przede wszystkim jego skutecznym zabezpieczeniem.
Proponowane przez nas dachówki ceramiczne doskonale sprawdzają się jako pokrycia budynków użyteczności publicznej, obiektów mieszkalnych, a także innych np. zabytkowych o tradycyjnej architekturze. Cechują się one przede wszystkim najnowocześniejszą technologią i najwyższą trwałością. Produkty te są wytwarzane z dbałością o każdy szczegół, co sprawia, że docenia się je nie tylko ze względów użytkowych, ale także estetycznych.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią udostępnionych niżej dokumentów. Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje o naszej ofercie oraz zakres dostępnych produktów. Dachówki ceramiczne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu mogą Państwo wśród nich wybierać niezależnie od preferencji. Oprócz nich proponujemy również niezbędne akcesoria, takie jak trójniki końcowe, membrany Koramic, elementy wentylacyjne i wiele więcej.

Dachówki ceramiczne i akcesoria Roben

Otwórz

Koramic – Katalog dachówek ceramicznych

Otwórz