O firmie
15338
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15338,bridge-core-2.7.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

O firmie

  • Wyróżnienie FORBES Forum Firm Rodzinnych dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w wojewó

  • Wyróżnienie FORBES Forum Firm Rodzinnych dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w wojewó

  • Znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP

Firma

Nowax Zakład Produkcji Blachodachówek, Trapezów powstał w 1990 roku. Od momentu powstania zajmowaliśmy się produkcją i dystrybucją blaszanych pokryć dachowych. Przez szereg lat doskonaliliśmy procesy tłoczenia blachodachówek, trapezów aby sprostać wymogom najbardziej wymagającej klienteli. Lata doświadczeń pozwoliły nam wybrać najbardziej renomowanych dostawców blach powlekanych dla naszej produkcji są to m.in. Huty: MARCEGAGLIAARCELORMITTAL, SSAB, TATA STEEL, co gwarantuje nam, że produkt finalny jest najwyższej jakości.
Obecnie produkujemy kilkanaście wzorów blachodachówek i trapezów na najnowocześniejszych maszynach sterowanych komputerowo, a pozycjonowanych serwonapędami. W procesie profilowania blach stosujemy nowoczesny system naświetlania promiennikami podczerwieni. Zastosowanie tak nowoczesnej technologii pozwoliło nam produkować wyroby o najwyższej jakości, które mogą być wykorzystywane zarówno w budownictwie indywidualnym, użyteczności publicznej, ale także w budownictwie zabytkowym, sakralnym o szczególnie wyrafinowanej architekturze. W swej bogatej ofercie posiadamy również wszystkie materiały ogólnobudowlane, ponieważ naszą dewizą jest obsługa budowy od fundamentu po piękny, stylowy i nowoczesny dach współczesny.

Galeria