Godło Nasze Dobre świętokrzyskie
15997
post-template-default,single,single-post,postid-15997,single-format-standard,bridge-core-2.7.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Godło Nasze Dobre świętokrzyskie

Godło Nasze Dobre świętokrzyskie

W czwartek, 3 grudnia, na wielkiej gali w Kielcach ogłoszono wyniki konkursów „Echa Dnia” Nasze Dobre świętokrzyskie. Z powiatu staszowskiego zaszczytne tytuły i gratulacje zdobyła Firma Nowax, producent blachodachówek, trapezów ze Staszowa.

Beata Nowak, która odbierała nagrode dla firmy Nowax ogromnie cieszyła się ze znaku jakości przyznanego przez “Echo Dnia”. – Nasze produkty należą do najnowocześniejszych w branży i odznaczają się doskonałą jakością, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że Kapituła konkursu Nasze Dobre świętokrzyskie 2015 przyznała im ten zaszczytny tytuł – mówiła na gali.

 

Gratulacje i dyplom dla firmy Nowax od organizatorów konkursu i patronów honorowych odebrała Beata Nowak – żona właściciela firmy.
źródło: Echo Dnia