Nasze Dobre świętokrzyskie 2010
15974
post-template-default,single,single-post,postid-15974,single-format-standard,bridge-core-2.7.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Nasze Dobre świętokrzyskie 2010

Nasze Dobre świętokrzyskie 2010

Blachodachówka ATENA została wyprodukowana przy użyciu najnowocześniejszych, sterowanych cyfrowo technologii. Dzięki nim produkt jest bardzo precyzyjnie wykonany i nabiera ekskluzywnego wyglądu.

WYDAJNA I OSZCZĘDNA

– Duża efektywność krycia pozwala zdecydowanie ograniczyć koszty inwestycji oraz czas, jaki trzeba przeznaczyć na jej realizację. Głębokie przetłoczenie blachodachówki i zastosowanie wysokiej jakości powłok matowych sprawiło, że dachówka doskonale odwzorowuje wygląd tradycyjnej, ceramicznej mówi Sławomir Nowak, właściciel przedsiębiorstwa.
Zastosowanie przy produkcji nowoczesnych technologii sprawia, że blachodachówka ATENA przez wiele lat zachowuje swoją trwałość i wytrzymałość. Jej niezaprzeczalną zaletą jest efektowny wygląd, a wyszukana linia pozwala zastosować ją nie tylko w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym czy użyteczności publicznej, ale także w zabytkowej, ekskluzywnej architekturze o elitarnym wyglądzie, a nawet w budownictwie sakralnym.

NOWAX Zakład Produkcji Blachodachówek, Trapezów powstał w 1990 roku i od tamtej pory systematycznie poszerza swoją ofertę i udoskonala produkty.

– Lata doświadczeń pozwoliły nam wybrać najbardziej renomowanych dostawców surowców dla naszej produkcji. Daje nam to gwarancję, że ostateczny produkt jest najwyższej jakości i spełnia wszystkie kryteria stawiane przez naszych konsumentów dodaje Sławomir Nowak.

Oferta firmy to nie tylko kilkanaście wzorów blachodachówek i trapezów, ale także wszelkie materiały ogólnobudowlane.
W 2009 roku firma otrzymała prestiżową nagrodę NOVATOR za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcyjnym blachodachówek i blach trapezowych.

źródło: http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/rankingi/nasze-dobre-swietokrzyskie-wybieramy-najlepszy-produkt-roku-2010