Nasze Dobre świętokrzyskie 2012
15985
post-template-default,single,single-post,postid-15985,single-format-standard,bridge-core-2.7.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Nasze Dobre świętokrzyskie 2012

Nasze Dobre świętokrzyskie 2012

Spółka Nowax ze Staszowa zgłosiła do tegorocznej edycji konkursu Nasze Dobre świętokrzyskie blachodachówkę „Diana” – produkt bardzo trwały i odpowiedni na nowoczesny dach.

Blachodachówka „Diana” została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu estetyki i szczelności dachu. Dzięki zastosowaniu najnowszych metod projektowych przedsiębiorstwu udało się stworzyć blachodachówkę o ekskluzywnym i finezyjnym kształcie na miarę XXI.

Trwałość i wygląd

Podwójne rowki odwadniające o znacznej głębokości pod zakładem blachodachówki znacznie wpływają na szczelność dachu. Staszowska blachodachówka szczególnie dobrze komponuje się na dachach wielopołaciowych o małej powierzchni. Cyfrowa technologia zastosowana przy produkcji wraz z wysoką jakością materiału wsadowego zapewniają wieloletnią trwałość dachu pokrytego blachodachówką „Diana”.

Produkt ten powstaje w firmie Nowax od 2009 roku. Do chwili obecnej wyprodukowano około 300 000 metrów kwadratowych tej blachy.

Na blachodachówkę „Diana” firma posiada certyfikat jakości wydany przez SIMPTEST Ośrodek Badań i Certyfikacji.

Wyróżnieni za jakość

Przedsiębiorstwo Nowax powstało w 1990 roku i od tamtej pory systematycznie poszerza swoją ofertę i udoskonala produkty. Na początku swojego funkcjonowania przedmiotem działalności była wyłączenie sprzedaż hurtowa materiałów budowlanych. Z czasem Nowax przekształcił się z firmy czysto handlowej na produkcyjno-handlową z przewagą produkcji.

W 2010 roku za wdrożenie nowych technologicznie maszyn do profilowania blachodachówki „Diana” firma otrzymała nagrodę Novator 2009 sygnowaną przez Staropolską Izbę Przemysłowo- Handlową.

Dzięki wysokiej jakości tej blachodachówki, firma udziela gwarancji całkowitej na niektóre produkty wzoru DIANA nawet do 40 lat.

Elżbieta święcka
źródło: echodnia.pl